picture picture picture picture

Tuletekid Jalo Helsinki Tom of Finland

Tootekood: S078
Kaubamärk: Jalo Helsinki
Ühik: tk
Tarneaeg: Tellimisel

Kuulsa Soome kunstniku Tom of Finlandi loomingu ainetel kujundatud kvaliteetsed tuletekkid.

The Aviator - Need lendurid oma ohtlikult madalalt lahtitõmmatud lukuga nahkjakkides on igati valmis tegudeks ja suudavad kustutada väiksemad majapidamise tulekahjud! Lihtsalt tõmba tugevasti rihmadest ja vabasta tuletekk, mis langevarjuna langedes võib päästa su elu!

The Dog - Maha, poiss! See K9 omanik, riietunud pealaest jalatallani nahka, koer jalge vahel, on valmis kustutama igasuguse väiksema köögitulekahju, isegi kui see tähendab neljakäpukile laskumist! Kui sul on alati käepärast just see tuletekk, ei pea sa tulekahju pärast kunagi koerakuuti ümber kolima!

The Hero - Kui soovid, et kangelane päästaks sind karmist leekides surfamisest ja teeks sulle suust suhu hingamist,  siis on just see duett sulle mõeldud! Kangelane on tugev ja usaldusväärne. Ta tõstab su oma musklis kätele ja kustutab igasuguse pisema tule. Hoia elupäästja parimat relva alati oma käeulatuses ja ole hädaolukorras valmis selle järele haarama!

The Leader - Karune ja mehine. Juhil on vastutust võttev hoiak, tulekahju korral alati valmis kontrolli üle võtma. Kas sa ei tea, kuidas tuletekki kasutada? Ootad täpsemaid käsklusi? Lihtsalt pööra pakend teistpidi ja vaata tagakülge. Ära kunagi hoia tuletekki vetsus. Duett seal pildil nõuab väljalaskmist! 

 

Tuletekk on oluline turvaelement igas kodus ja seda soovitab ka päästeamet. Tuletekiga saad kustutada väiksed leegid enne, kui need põhjustavad suure tulekahju. Tuleteki kasutamine on lihtne, pead lihtsalt tõmbama paki all olevatest rihmadest, et tekk saaks lahti rulluda ja tõstma siis teki ettevaatlikult leekidele. Täpsed kasutusjuhised on trükitud paki tagaküljele. Soovitame riputada tuletekk nähtavale kohale seina peale, näiteks kööki, kus see oleks vajadusel mugavalt lähedal, et saaksid seda kiirelt haarata. 

 

  • Tuleteki mõõdud: 120 x 180
  • Tuleteki pakendi materjal: Tyvek
  • Tuleteki materjal: klaaskiud
  • Vastab kvaliteedistandardile: EN 1869:1997