Tellimisinfo

Üldtingimused

Käesolevad tingimused kehtivad Balti Tuleohutus OÜ internetileheküljelt www.suitsuandur.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Balti Tuleohutus OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.


Lepingu jõustumine

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega  (automaatselt kliendi e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel) kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega. Müüja võtab tellimuse täitmiseks peale arve laekumist või erikokkuleppe sõlmimist (nt tasumine kokkuleppelisel kuupäeval).

Hinnad ja maksevõimalused

Suitsuandur.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes. Müüjal  on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Ostja  poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas LHV, Swedbank'i või SEB internetipanga vahendusel. Tasuda on võimalik ka e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel teistes internetipankades või pangakontoris.

Kauba kättetoimetamine ja tasud

Kauba saatekulud tasub klient.

Saadame paki kliendini Itella SmartPOST (2.99 €), Omniva Pakiautomaat (2.99 €), DPD pakiautomaat või pakipood (2.25 €, juhul kui tellimuse summa ületab 30 eur on tarne DPD pakiautomaati või pakipoodi tasuta), Eesti Post (postkontor 4,35€) või Omniva kulleriga (6.90 €). Kaup pannakse teele Suitsuandur.ee poolt samal või järgmisel päeval peale makse laekumist Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele ning kaup peaks kliendini jõudma 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist. Kaubale on võimalik tasuta järgi tulla: Tulika 19, A korpus, III korrus, Tallinn. E-R 10:00-16:00

Täna tellid, homme kohal

Sooritades ostu tööpäeval enne 16:00, saad kauba kätte juba järgmisel päeval! Kehtib ainult Omniva, Itella SmartPOST, ja DPD pakiautomaatidesse tellides! Tellimuse eest peab olema tasutud kas LHV, SEB või Swedbanki pangalingiga, kui tasute mailile saadetud tellimuse kinnituse alusel siis kindlasti edastage meile maksekinnitus, et saaksime Teie tellimust koheselt täitma asuda. Tehes tellimuse tööpäeviti hiljem kui kell 16:01, siis saate kaubad kätte ülejärgmisel tööpäeval. Balti Tuleohutus OÜ ei vastuta DPD, Omniva ja Itella SmartPOSTi poolsete viivituste eest. NB! "Täna tellid, homme kohal" ei kehti TAMREX tulekustutitele ja TAMREX tuletekidele! Tarneaeg  2-3 tööpäeva! Riigipühadel ei kehti Täna tellid homme käes tingimused! 

Omapoolsetest tähtaegade ületustest ja viivitustest teavitame klienti esimesel võimalusel. Hinnad, kauba kirjeldus ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

NB! Kontrollige kindlasti aadressi ja telefoninumbri õigsust, et kaup jõuaks ilusti Teieni kohale!

Kuidas toimida?

Valige tootekataloogist või otsingu abil Teile sobiv toode ning lisage see ostukorvi vajutades nuppu „Lisa korvi“.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid ning soovikorral saate muuta tellitavate toodete koguseid või vajadusel ka tooteid korvist eemaldada. Kui olete toodete koguseid muutnud, siis kindlasti vajutage nupule „Salvesta koguse muudatused“! Edasi vajutage nupule „Telli“.

Nüüd kui tellimus on koostatud, saate veel kord kontrollida selle üle ja vajadusel on võimalik minna tagasi ostukorvi sisu muutma. Selleks on lehe all servas nupuke „Muuda korvi sisu“.

Sisseloginud kliendil on tellimusele lisatud automaatselt kohaletoimetamise aadress. Kui soovite seda muuta, siis nüüd saate lisada uue aadressi, mille leht salvestab. Ka eelmine aadress jääb  lehele alles, seega järgmine kord tellimust vormistades saate kohaletoimetamise paiga valida kõikide varem sisestatud aadresside vahel.

Enne maksma asumist tuleb kliendil valida ka kättetoimetamise viis. Valige, kas soovite kaupa kätte saada Itella SmartPOST, Omniva Pakiautomaat, DPD Pakipood, Eesti Posti või Omniva kulleri vahendusel. Juhul kui valite Itella SmartPOST, Omniva Pakiautomaadid või DPD Pakipoe kauba kohaletoimetajaks, valige lihtsalt vastava tarnija rippmenüüst omale sobiv pakiautomaat (DPD puhl kas pakipautomaat või pakiväljastus punkt.

Kui tellimus on vormistatud ja kinnitatud, saab klient valida makseviisi: kas tasuda ostu eest kohe LHV, Swedbank'i või SEB internetipanga vahendusel või kanda ostusumma e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel pangaülekandega teistes internetipankades või pangakontoris Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele.

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele.

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Kui tellimuse eest ei ole 3 tööpäeva jooksul meile raha laekunud ning selle aja jooksul ei ole ka ühendust võetud erikokkulepete osas, siis tühistame kliendi tellimuse. Juhul, kui Ostja soovib ise tühistada juba vormistatud ja Suitsuandur.ee-le saadetud tellimust, palume sellest meid e-maili või telefoni teel teavitada.

Suitsuandur.ee e-poel on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi või soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega.

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Tagastatav toode peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. NB! Toote pakend peab olema avamata! Avatud pakendiga tooteid ümber ei vahetada. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamisteade e-mailile info@suitsuandur.ee.

Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Müüjale.

Müüja ei kompenseeri kauba tagasisaatmisega seotud kulusid, kui need ei ületa 10 (kümmet) eurot, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta e-poe kauba tagastamise tingimustele (kaup ei ole puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis või kasutamata), siis raha Ostjale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja juurde hoiule. Ostjale toote tagastamisega seotud kulud katab Ostja ise. Kui tagastatav kaup on rikutud või puudustega, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. 

Garantii

Suitsuandur.ee (Balti Tuleohutus OÜ) vahendab müüdavale kaubale tootja garantiid. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Garantii kehtib Eesti Vabariigi territooriumil. Garantiiaeg hakkab kehtima alates asja üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodini. 

Erimeelsused

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail info@suitsuandur.ee või võtta ühendust läbi e-poe kontaktivormi. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

Privaatsus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - kullerfirma, Omniva, Itella SmartPOST, DPD.

Müüjal on õigus kasutada Ostja e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Veebilehekülg www.suitsuandur.ee on turvatud SSL krüpteeringuga