Tellimisinfo

Üldtingimused

Käesolevad tingimused kehtivad Balti Tuleohutus OÜ internetileheküljelt www.suitsuandur.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Balti Tuleohutus OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.


Lepingu jõustumine

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega  (automaatselt kliendi e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel) kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega. Müüja võtab tellimuse täitmiseks peale arve laekumist või erikokkuleppe sõlmimist (nt tasumine kokkuleppelisel kuupäeval).

Hinnad ja maksevõimalused

Suitsuandur.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes. Müüjal  on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Ostja  poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas LHV, Swedbank'i või SEB internetipanga vahendusel. Tasuda on võimalik ka e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel teistes internetipankades või pangakontoris.

Kauba kättetoimetamine ja tasud

Kauba saatekulud tasub klient.

Saadame paki kliendini Itella SmartPOST (2.99 €), Omniva Pakiautomaat (2.99 €), DPD pakiautomaat või pakipood (2.25 €, juhul kui tellimuse summa ületab 30 eur on tarne DPD pakiautomaati või pakipoodi tasuta), Eesti Post (postkontor 4,35€) või Venipak kulleriga (3.99 €). Kaup pannakse teele Suitsuandur.ee poolt samal või järgmisel päeval peale makse laekumist Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele ning kaup peaks kliendini jõudma 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist. Kaubale on võimalik tasuta järgi tulla: Tulika 19, A korpus, III korrus, Tallinn. E-R 10:00-16:00

Täna tellid, homme kohal

Sooritades ostu tööpäeval enne 16:00, saad kauba kätte juba järgmisel päeval! Kehtib ainult Omniva, Itella SmartPOST, ja DPD pakiautomaatidesse tellides! Tellimuse eest peab olema tasutud kas LHV, SEB või Swedbanki pangalingiga, kui tasute mailile saadetud tellimuse kinnituse alusel siis kindlasti edastage meile maksekinnitus, et saaksime Teie tellimust koheselt täitma asuda. Tehes tellimuse tööpäeviti hiljem kui kell 16:01, siis saate kaubad kätte ülejärgmisel tööpäeval. Balti Tuleohutus OÜ ei vastuta DPD, Omniva ja Itella SmartPOSTi poolsete viivituste eest. NB! "Täna tellid, homme kohal" ei kehti TAMREX tulekustutitele ja TAMREX tuletekidele! Tarneaeg  2-3 tööpäeva! Riigipühadel ei kehti Täna tellid homme käes tingimused! 

Omapoolsetest tähtaegade ületustest ja viivitustest teavitame klienti esimesel võimalusel. Hinnad, kauba kirjeldus ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

NB! Kontrollige kindlasti aadressi ja telefoninumbri õigsust, et kaup jõuaks ilusti Teieni kohale!

Kuidas toimida?

Valige tootekataloogist või otsingu abil Teile sobiv toode ning lisage see ostukorvi vajutades nuppu „Lisa korvi“.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid ning soovikorral saate muuta tellitavate toodete koguseid või vajadusel ka tooteid korvist eemaldada. Kui olete toodete koguseid muutnud, siis kindlasti vajutage nupule „Salvesta koguse muudatused“! Edasi vajutage nupule „Telli“.

Nüüd kui tellimus on koostatud, saate veel kord kontrollida selle üle ja vajadusel on võimalik minna tagasi ostukorvi sisu muutma. Selleks on lehe all servas nupuke „Muuda korvi sisu“.

Sisseloginud kliendil on tellimusele lisatud automaatselt kohaletoimetamise aadress. Kui soovite seda muuta, siis nüüd saate lisada uue aadressi, mille leht salvestab. Ka eelmine aadress jääb  lehele alles, seega järgmine kord tellimust vormistades saate kohaletoimetamise paiga valida kõikide varem sisestatud aadresside vahel.

Enne maksma asumist tuleb kliendil valida ka kättetoimetamise viis. Valige, kas soovite kaupa kätte saada Itella SmartPOST, Omniva Pakiautomaat, DPD Pakipood, Eesti Posti või Venipak kulleri vahendusel. Juhul kui valite Itella SmartPOST, Omniva Pakiautomaadid või DPD Pakipoe kauba kohaletoimetajaks, valige lihtsalt vastava tarnija rippmenüüst omale sobiv pakiautomaat (DPD puhl kas pakipautomaat või pakiväljastus punkt.

Kui tellimus on vormistatud ja kinnitatud, saab klient valida makseviisi: kas tasuda ostu eest kohe LHV, Swedbank'i või SEB internetipanga vahendusel või kanda ostusumma e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel pangaülekandega teistes internetipankades või pangakontoris Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele.

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Balti Tuleohutus OÜ arveldusarvele.

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Kui tellimuse eest ei ole 3 tööpäeva jooksul meile raha laekunud ning selle aja jooksul ei ole ka ühendust võetud erikokkulepete osas, siis tühistame kliendi tellimuse. Juhul, kui Ostja soovib ise tühistada juba vormistatud ja Suitsuandur.ee-le saadetud tellimust, palume sellest meid e-maili või telefoni teel teavitada.

Suitsuandur.ee e-poel on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi või soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega.

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Tagastatav toode peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. NB! Toote pakend peab olema avamata! Avatud pakendiga tooteid ümber ei vahetada. Toote tagastamiseks tuleb esitada tagastamisteade e-mailile info@suitsuandur.ee.

Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Müüjale.

Müüja ei kompenseeri kauba tagasisaatmisega seotud kulusid, kui need ei ületa 10 (kümmet) eurot, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta e-poe kauba tagastamise tingimustele (kaup ei ole puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis või kasutamata), siis raha Ostjale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja juurde hoiule. Ostjale toote tagastamisega seotud kulud katab Ostja ise. Kui tagastatav kaup on rikutud või puudustega, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. 

Garantii

Suitsuandur.ee (Balti Tuleohutus OÜ) vahendab müüdavale kaubale tootja garantiid. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Garantii kehtib Eesti Vabariigi territooriumil. Garantiiaeg hakkab kehtima alates asja üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodini. 

Privaatsus

Balti Tuleohutus OÜ tagab ostja andmete sh isikuandmete kaitsmise ja kasutamise e-poes suitsuandur.ee üldtingimustes ettenähtud korras. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja üldtingimustes sätestatust on Balti Tuleohutus OÜ-l ostja nõusolekuta õigus töödelda andmeid (sh isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poe kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või müügilepingu täitmise tagamiseks. 

Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus:

  • saata ostjale e- poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh teateid, mille saatmine on e- poe kasutajate turvalisuse huvides.
  • säilitada ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poes ostja tellimuste andmed.

 

Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad järgmised andmed: ostetud kaubad, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, riik, telefoninumber, e-posti aadress, tarnimise viis, sisestatud kommentaarid, kasutatud makseviis, Lepinguga nõustumine, uudiskirjaga nõustumine, toimingute teostamise aeg.

Balti Tuleohutu OÜ saadab uudiskirjaga liitunud ostjale suitsuandur.ee e-poe teenuste ja kaupadega seotud informatsiooni e-posti teel.

Ostjal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates Balti Tuleohutus OÜ-le vastavasisulise e- maili või edasiste otseturustuspakkumiste saamisest keeldumiseks järgides tema e- postile aadressile saadetud otseturustuspakkumises olevat juhist.

Balti Tuleohutus OÜ e-poes suitsuandur.ee kliendiks registreerunud ostjal on võimalus oma isikuandmeid näha ja muuta “Minu konto” lehel. Suitsuandur.ee e-poe kliendikonto kustutamiseks tuleb saata Balti Tuleohutu OÜ-le vastavasisuline e- mail.

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele: kullerfirma Venipak, Omniva (Eesti Post), Itella SmartPOST, DPD Eesti.

Meie partnerid, kes töötlevad ostja andmeid on järgmised: 

Nimi

Registrikood

Aadress

Telefon

E-post

Eesti Post AS

10328799

Pallasti 28, 10001 Tallinn

6616616

info@omniva.ee

DPD Eesti AS

10092256

Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa

6130012

dpd@dpd.ee

Itella Estonia OÜ

10891224

Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald

4354547

info@smartpost.ee

Venipak Eesti OÜ

12142751

Aasa tee 1, Loo, 74208, Jõelähtme vald

6414481

info@venipak.ee

 

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub Balti Tuleohutus OÜ-l ja kolmandatel isikutel ostja isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed meie andmebaasist.

Balti Tuleohutus OÜ e-pood suitsuandur.ee kasutab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Balti Tuleohutus OÜ e-poodi suitsuandur.ee kasutama asudes või kliendiks registreerides kinnitab ostja, et on käesolevate tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Balti Tuleohutus OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.

Privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste osas palume võtta meiega ühendust aadressil info@suitsuandur.ee

Veebilehekülg www.suitsuandur.ee on turvatud SSL krüpteeringuga

Erimeelsused

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail info@suitsuandur.ee või võtta ühendust läbi e-poe kontaktivormi. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.