picture picture picture picture picture picture

FireAngel Optiline Suitsuandur 10a patareiga

Tootekood: S0208-DE-611
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 18,90 € 26,90 €
tk
 Lisa korvi

See professionaalne FireAngeli suitsuandur töötab uusimal optilisel tehnoloogial, samuti ei pea enam muretsema patareide vahetamise pärast, sest patarei on 10-aastase kestvusega.

  1. High Perfomance Optiline sensor tuvastab kiirelt põlengu / Toiduvalmistamise aurud ei tekita nii kergelt valehäreid.
  2. 10-aastase kestvusega sisseehitatud patarei.
  3. Vaigistusfunktsioon valehäire tühistamiseks.
  4. Vaikse testimise funktsioon ei kahjusta kuulmist.
  5. Lihtne paigaldada.
  6. Sleep Easy - tühjeneva patarei teavituse saab 8 tundi edasi lükata.

High Perfomance Optiline sensor vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele. Anduri sensor suudab eristada toiduaurusid reaalsest põlengust ja seeläbi väheneb valehäirete hulk.

Anduril on 10-aastane sisseehitatud patarei - Enam ei ole vaja muretseda patareide vahetamise pärast. Anduri sensori eluiga on kuni 10 aastat. 

Vaigistusfunktisoon - Vajutades häire ajal suitsuanduril olevat test-nuppu vaikib andur kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb suitsuandur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka suitsu, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui suits on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole) 

Vaikse testimise funktsioon - Vajutades anduri test-nupule 1 kord kostub vaiksel helil anduri test. Vajutades anduri test-nupule järjest 2 korda kostub testheli mis on 85 dB (85 dB on vali ning võib kahjustada teie kuulmist).

Lihtne paigaldada - FireAngeli andurite alusplaat on disanitud nii, et andurit oleks mugav alusplaadile kinnitada. Komplektis on kaasas kruvid/tüüblid anduri alusplaadi kinnitamiseks. (Andurit saab paigaldada FireAngeli vanemate mudelite alusplaatidele, küsi sobivust klienditeenidusest)

Andur on varustatud Sleep Easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada seade, vajutades sel hetkel test-nupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsuandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli suitsuandurit.

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis.

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 14604
Garantii kuni 5 aastat
Mõõdud 118,1 x 31,5 mm
Kaal 138g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Patarei (vahetatav) Ei
Sisseehitatud aku Jah
Test nupp Jah
Ühildub nutitelefoniga Ei
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge