picture picture picture picture picture

Jalo Helsinki Suitsuandur KUPU

Tootekood: S065
Kaubamärk: Jalo Helsinki
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 19,49 € Al. 25,99 €

KUPU on sile, elegantne, loomupärane. Tekstiilist kate annab sooja välimuse. Pole ühtegi põhjust, miks peaks uudistavate pilkude eest varjama suitsuandurit, mis oma olemuselt on kaunis ja graatsiline. Vaevumärgatav detailike teie kodus, nagu on seda suitsuandur, võib stiilse sisustuselemendina koguda võrdselt kadestavaid pilke uhke disainsohvaga. 

Jalo südameasi on äratada inimestes huvi ja sooje tundeid suitsuandurite vastu, viies sel moel elukaitsjast elektroonikavidina võimalikult paljudesse kodudesse.

 Jalo Helsinki palus kahel Soome tippdisaineril kujundada suitsuanduritest disainelemendid, mis vastaksid tänapäeva nõudlikule ilumeelele.

 Harri Koskinen on tuntud oma puhta ja innovatiivse loomingu poolest ning tema loodud „Kupu“ pole selles osas erand. Paola Suhonen murdis meie südametesse oma ainulaadse stiili ja rokitüdrukule omase suhtumisega. Tema looming – „Lento“ – on oma olemuselt sama metsik kui tema autorgi.

 Jalo meeskond on õnnelik mitte vaid selle üle, et nad on suitsuandurist teinud nägusa disainielemendi, vaid ka selle üle, et on suurendanud nende funktsionaalsust.

Seadme paigaldamine võtab vaid mõne sekundi ega vaja ei kruvisid ega akutrelli. Puuduvad väikesed nupud ning kogu seadme korpus käitub lülitina, mida vajutades on võimalik andurit testida ning valehäireid vaigistada.

 

Tehnilised andmed

  • Töötemperatuur 0-45C
  • Töökeskkonna niiskusprotsent 0-90%
  • Patarei eluiga kuni 5 aastat

 Disainer Harri Koskinen

VideoAnduri eluiga 10 aastat
EN Standard 14604
Garantii 5 aastat
Mõõdud 110 x 110 x 39mm
Kaal 165g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Patarei (vahetatav) Jah sisaldub komplektis
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah