Tulekustutus Sprei 500ML

Tootekood: S099
Ühik: tk
Tarneaeg: Tellimisel

Tänu mugavale 500 ml purgile leiab see korduvkasutusega minikustuti oma koha igas kodus. Selle tulekustutus spreiga saate kiiresti kustutada iga tulekahju juba süttimise hetkel, olgu selleks siis pannile unustatud söök, katkised ja korratud elektrijuhtmed, küünlaleegist süttinud kardinad, maha visatud suitsukoni, põlema süttinud mikrolaineahi või praeahju unustatud praad. Sobib ideaalselt kasutamiseks siseruumides, sest selle koostises ei ole toksiine ega muid kahjulikke aineid. Kustutusmaterjal põhineb AFFF vahul, mis jahutab tulekolde temperatuuri hetkega ning takistab sel viisil korduvat süttimist. Sobib kuni 1000V elektriseadmete kustutamiseks. Pärast pihustamist pühkige kustutusvaht lapiga ära ja peske korralikult käed. Kustutusvahend on valmistatud Leedus ja katsetatud Saksamaa, Kreeka ning Suurbritannia sertifitseerimislaborites. Tootes kasutatakse vaid ISO kvaliteedisertifikaatidega Euroopa tarnijate toorainet. Garantiiperiood 3 aastat.

Tulekustutus spreid on lihtne kasutada. Soovitame hoida seda mitmekordselt kasutatavat toodet nähtavas kohas, et igaüks saaks tulekahju viivitamatult kustutada. Sobib kõikide tulekahjude kustutamiseks kodus, suvilas, saunas, kontoris, autos või lõbureisil vabas looduses. Ohutult 3–4 meetri kaugusel seistes võib kustutada isegi inimese seljas põlema süttinud riideid ning kuni 1000V elektriseadmeid.

 

Tulekahju allikad: 3A, 13B, 5F, E
Kasutusaeg: 19s
Kustutusjoa pikkus: 3-4m
Mõõdud (läbimõõt x kõrgus): 66 x 218 mm
Tulekustutusvahend: AFFF kustutusvaht
Väljastusaine: lämmastik
Tulekustuti rõhk: 20ºC t: 1.0 MPa
Tulekustuti parameetrid: Alumiiniumist monoplokk, silindrikujuline, seest kaetud korrosioonivastase kattega, välispind on krunditud ja värvitud.
Kasutamine: Kasutamiseks kodudes, büroodes, suvilates, lõbureisidel, täiendava kustutusvahendina autodes. Võib kustutada kuni 1000V elektriseadmeid.
Dokumentatsioon: toodetud kooskõlas standardiga nr. ĮST 133648055 - 002:2008.

 

Tulekustutus sprei ei asenda tulekustutit.

VideoGarantii 3 aastat
Kaal 650g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Värvus Punane