picture picture

FireAngel Köögi Temperatuuriandur

Tootekood: S0205-FA6215EU
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 19,95 € 29,95 €
tk
 Lisa korvi

See professionaalne FireAngeli Köögi Temperatuuriandur töötab uusimal kuumuse tuvastuse tehnoloogial. Andur on loodud kasutamiseks köögis ja kohatades kus tavalised suitsuandurid tekitavad tihti valehäireid.

Kui suitsetad kodus, siis paigalda kindlasti temperatuuriandur

  1. Thermistor sensor tuvastab kiirelt põlengu / Toiduvalmistamise aurud ja suits ei tekita valehäreid.
  2. Komplektis 5-aastase kestvusega patareid. 
  3. Vaigistusfunktsioon valehäire tühistamiseks.
  4. Vaikse testimise funktsioon ei kahjusta kuulmist.
  5. Lihtne paigaldada.
  6. Sleep Easy - tühjeneva patarei teavituse saab 8 tundi edasi lükata.

Thermistor sensor A1 Klass vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele. Anduri sensor reageerib kiiretele temperatuuri tõusudele ning tuvastab reaalse põlengu kiiresti.

Anduriga on kaasas 5-aastase kestvusega patareid (2 x AA). Anduri sensori eluiga on kuni 10 aastat

Vaigistusfunktisoon - Vajutades häire ajal anduril olevat test-nuppu vaikib andur kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka kõrge temperatuur, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui kuumus on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole) 

Vaikse testimise funktsioon - Vajutades anduri test-nupule 1 kord kostub vaiksel helil anduri test. Vajutades anduri test-nupule järjest 2 korda kostub testheli mis on 85dB (85dB on vali ning võib kahjustada teie kuulmist).

Lihtne paigaldada, FireAngeli andurite alusplaat on disanitud nii, et andurit oleks mugav alusplaadile kinnitada. Komplektis on kaasas kruvid/tüüblid anduri alusplaadi kinnitamiseks. (Andurit saab paigaldada FireAngeli vanemate mudelite alusplaatidele, küsi sobivust klienditeenidusest)

Andur on varustatud sleep easy funktsiooniga ehk kui anduri patareid saavad 5 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patareid, vajutades sel hetkel test-nupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

Anduri temperatuuri tuvastuse skaala 54°C - 65°C.

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsuandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli suitsuandurit.

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis.

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard BS 5446-2:2003
Garantii kuni 5 aastat
Mõõdud 118,1 x 41,3 mm
Kaal 165 g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Sisseehitatud aku Ei
Test nupp Jah
Ühildub nutitelefoniga Ei
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge