FireAngel Wireless Connect Thermoptek

Tootekood: S0106-Neut
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 42,90 € 60,90 €

FireAngel Wireless Connect suitsuandurid töötavad põhimõttel: Ühe anduri häire korral annavad helisignaali kõik kodus olevad andurid. Suitsuandurid ühenduvad omavahel juhtmevabalt. Võimalik on juurde soetada Kontroll moodul, mis hõlbustab andurite testimist ja vajadusel nende vaigistamist. 

FireAngel Thermoptek suitsuandur töötab uusima optilise kaugseire tehnoloogiaga, mis tuvastab igasuguse põlengu, olgu selleks siis aeglaselt hõõguv või kiirelt põlev tulekolle. Samuti ei pea enam muretsema patareide vahetamise pärast, sest patarei eluiga on 10 aastat.

Andur vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele. Anduri sensor on Toast Proof, mis vähendab valehäireid kuni 90% (toiduaurud, veeaurud, tolm ja putukad ei aja andurit nii lihtsalt häiresse). Suitsuanduril on suur toite- ja häirekontrollnupp, lisaks on suitsuanduril vaigistusnupp, mida häire ajal vajutades vaigistab suitsuanduri kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb suitsuandur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka suitsu, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui suits on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. Anduril on 10 aastane sisseehitatud patarei, enam ei ole vaja muretseda patareide vahetamise pärast. Anduri sensori eluiga on 10 aastat. 

Andur on varustatud sleep easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg andur välja vahetada, vajutades sel hetkel testnupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

FireAngel on Inglismaa juhtiv suitsuandurite tootja. UK päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid. 

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja Eestis

 

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 14604
Garantii kuni 5 aastat
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Patarei (vahetatav) Ei
Sisseehitatud aku Jah
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge