picture picture picture picture

Jalo Helsinki Suitsuandur LENTO 10

Tootekood: S066
Kaubamärk: Jalo Helsinki
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva

LENTO suitsuandur on konarlik, mänguline, metsik ja 10-aastase sisseehitatud patareiga. Enam ei pea muretsema patareide vahetamise pärast. Pole ühtegi põhjust, miks peaks uudistavate pilkude eest varjama suitsuandurit, mis oma olemuselt on kaunis ja graatsiline. Vaevumärgatav detailike teie kodus, nagu on seda suitsuandur, võib stiilse sisustuselemendina koguda võrdselt kadestavaid pilke uhke disainsohvaga. 

Jalo südameasi on äratada inimestes huvi ja sooje tundeid suitsuandurite vastu, viies sel moel elukaitsjast elektroonikavidina võimalikult paljudesse kodudesse.

Jalo Helsinki palus kahel Soome tippdisaineril kujundada suitsuanduritest disainelemendid, mis vastaksid tänapäeva nõudlikule ilumeelele.

Harri Koskinen on tuntud oma puhta ja innovatiivse loomingu poolest ning tema loodud „Kupu“ pole selles osas erand. Paola Suhonen murdis meie südametesse oma ainulaadse stiili ja rokitüdrukule omase suhtumisega. Tema looming – „Lento“ – on oma olemuselt sama metsik kui tema autorgi.

Jalo meeskond on õnnelik mitte vaid selle üle, et nad on suitsuandurist teinud nägusa disainielemendi, vaid ka selle üle, et on suurendanud nende funktsionaalsust.

Seadme paigaldamine võtab vaid mõne sekundi ega vaja ei kruvisid ega akutrelli. Puuduvad väikesed nupud ning kogu seadme korpus käitub lülitina, mida vajutades on võimalik andurit testida ning valehäireid vaigistada.

 

Tehnilised andmed

  • Mõõdud 110x110x39 mm
  • Kaal 200 g
  • Töötemperatuur 0-45 C
  • Töökeskkonna niiskusprotsent 0-90%
  • Patarei eluiga kuni 10 aastat

 

 Disainer Paola Suhonen

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 14604
Garantii kuni 5 aastat
Mõõdud 185 x 175 x 48mm
Kaal 200g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Patarei (vahetatav) Jah sisaldub komplektis
Sisseehitatud aku Jah
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah