picture picture picture

Respilon Pro Näomask - Respiraator

Tootekood: S014
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: Al. 9,99 €

RespiPro White ja RespiPro Carbon on spetsiaased COVID-19-vastased respiraatorid.

RespiPro nanokiud respiraator kaitseb teid 95-99,9%* viiruste, bakterite, sudu ja õietolmu eest. Seda kõike tänu nanokiudmembraanile. Respiraator on ülimalt kerge ja ainulaadse ergonoomilise kujuga, mistõttu sobib ideaalselt igale näole. 

Tänu esmaklassilistele omadustele (nagu kaal ja hingavus) pakub RespiPro igale kasutajale mugavuse ja turvatunde igapäevaseks kasutamiseks. Eriti kerge respiraator (ainult 4 g)

1. RespiPro White on sertifitseeritud anti-COVID-19 respiraator (EL määrus RFU 02.075 ver. 2)
Nanokiudmembraan blokeerib  95-99,99*% viirustest, bakteritest, sudust, tolmust, õietolmust ja muudest patogeenidest
Ideaalne kaitse ühistranspordis, rongides, bussides ja lennukites, tööl, poodlemiseks või arsti juures
Selle ainulaadne ergonoomiline kuju sobib ideaalselt igale näole.
Respiraatorit hoiavad oma kohal kaks kõrvasilmust (parima istuvuse saavutamiseks haakige need koos tootega kaasasoleva plastpandlaga pea tagaossa kokku).

Pakis on 3 Respiraatorit

2. RespiPro Carbon - lõhna neutraliseeriv viirusevastane FFP2 nano respiraator (Toodet kasutavad ka Eesti Vabariigi valitsuse ministrid)

Tänu suurepärastele omadustele paneb RespiPro Carbon end professionaalselt tundma nagu meditsiinitöötajad, päästemehed või politseinikud. Seda mitmeotstarbelist respiraatorit saab kasutada ka tavaolukordades. Kvaliteetsed nanokiud kaitsevad kasutajat kahjulike patogeenide ja ka lõhnade eest, kuid respiraator püsib täiesti hingav. RespiPro Carbon blokeerib viirused, bakterid, sudu, tolmu, õietolmu ja muud patogeenid ning kõrvaldab ka lõhnad. RespiPro Carbon on sertifitseeritud NR FFP2 respiraator. Samuti vastab see standarditele EN 149: 2001 + A1: 2009, GB2626 / 2006 ja KN95. Selle ainulaadne ergonoomiline kuju sobib ideaalselt igale näole. Painutatav ninaklamber tagab, et respiraatori ümber ei imbu õhku. Hingamisaparaati hoiavad oma kohal kaks kõrvasilmust (parima istuvuse tagamiseks haakige need koos tootega kaasasoleva plastpandlaga pea tagaossa kokku). Ideaalne valik professionaalidele, kelle töö nõuab ohutust, näiteks meditsiinitöötajad, päästemehed, sõjaväe ja politsei tuletõrjujad.

Pakis on 3 Respiraatorit

 

Parim enne 08/2025

Toodetud Euroopas.

*Mask kaitseb teid 95-99,9*% info pärineb tootja kodulehelt