picture picture picture picture picture

Vingugaasiandur FireAngel LCD ekraaniga Generatsioon II FA3322

Tootekood: S0201-FA3322-EE
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 49,90 €
tk
 Lisa korvi

UUS MUDEL!

See FireAngeli LCD ekraaniga II Generatsiooni vingugaasiandur on varustatud kõige uuema ja intelligentsema CO tuvastuse tehnoloogiaga, mis suudab tuvastada ohtliku koguse vingugaasi kiiremini kui teised turul leiduvad vingugaasiandurid. Lisaks 10-aastasele sisseehitatud patareile on andur varustatud väga vajaliku eelhoiatussüsteemiga. Anduri LCD ekraanilt on  võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.  Anduri esipaneel on viimistletud eksklusiivse kõrgläikega.

  1. Täiustatud elektrokeemilise sensoriga vingugaasiandur tuvastab teie kodus vingugaasi (CO) ohtliku taseme kiirelt ja annab teile selge ja valju helisignaaliga sellest märku.
  2. Eelhoiatussüsteem pikaajalise madala taseme tuvastamiseks.
  3. 10-aastase kestvusega sisseehitatud patarei.
  4. LCD ekraanilt on võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.
  5. Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks.
  6. Vaikse testimise funktsioon ei kahjusta kuulmist.
  7. Lihtne paigaldada (tänu võimsale sensorile võib asetada lauale või kapinurgale).
  8. Sleep Easy - tühjeneva patarei teavituse saab 8 tundi edasi lükata.
  9. Öörežiim - ekraani heleduse vähendamine.
  10. Ohtliku temperatuuri tõusu hoiatus

Täiustatud elektrokeemiline CO sensor vastab oma tehnoloogialt standardite kõige kõrgemale tasemele. Uus intelligentne sensor suudab tuvastada kiirelt ohtlikuks muutuva vingugaasi.

Eelhoiatussüsteem registreerib ka kõige väiksema koguse vingugaasi, juhul kui madala vingugaasi kontsentratsioon on püsiv ja ei haju ruumis, siis annab seade eelhoiatuse teavitamaks teid, et eluruumis on vingugaasi. Eelhoiatussüsteem on oluline isikutele, kelle organism on vingugaasile vastuvõtlikum. Näiteks kõige tundlikumad on vingumürgituse suhtes lapsed, hingamiselundite- ja vereringehaigusi põdevad inimesed ning eakad. Isegi väike kogus vingugaasi võib osutuda ülimalt ohtlikuks lootele.

Anduril on 10-aastase kestvusega sisseehitatud patarei, enam ei ole vaja muretseda patareide vahetamise pärast. Anduri sensori eluiga on samuti kuni 10 aastat. 

LCD ekraanilt on võimalik näha hetke vingugaasi taset, ruumi temperatuuri ja õhuniiskust.

Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks - Vajutades häire ajal vingugaasianduril olevat test-nuppu vaikib andur viieks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja ohtu tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 5 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka vingugaasi, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole. NB! Funktsiooni saab kasutada vaid siis kui tuvastud vingugaasi kogus on alla 150 ppm-i)

Vaikse testimise funktsioon vajutades anduri test-nupule 1 kord kostub vaiksel helil anduri test. Vajutades anduri test-nupule järjest 2 korda kostub testheli, mis on 85 dB (85 dB on vali ning võib kahjustada teie kuulmist).

Lihtne paigaldada, FireAngeli vingugaasiandurid  on disanitud nii, et võite anduri asetada ka lauale või kapinurgale. Maksimaalse kaitse saamiseks soovitame anduri paigaldada seinale või lakke, ohuallikast 1-3 m kaugusele. Kruvid/tüüblid EI ole seadmega kaasas.

Andur on varustatud Sleep Easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patarei. Vajutades sel hetkel test-nupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

Andur teeb endale ise pidevalt diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt teada.

Öörežiim - ekraani heleduse vähendamine, saate rahus uinuda ilma, et anduri toite märguande tuled teid segaks.

Ohtliku temperatuuri hoiatus - Kui ruumis tõuseb järsult temperatuur ohtlikule tasemele annab seade selle kohta hoiatuse.

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsu-ja vingugaasiandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas, kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli andurit. 

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis.

VideoAnduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 5 aastat
Mõõdud 129 x 76 x 31mm
Kaal 120g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Ei
LCD ekraan Jah
Sisseehitatud aku Jah
Test nupp Jah
Ühildub nutitelefoniga Ei
Vaigistusnupp Jah