Nest Teise Generatsiooni Suitsu-ja Vinguandur

Suur osa traagilisi tuleõnnetusi juhtub öösel, mil inimesed magavad. Isegi kui ta lõpuks ärkab sügavast unest ja märkab tulekahju, võib olla juba lootusetult hilja, sest aega enda päästmiseks enam ei ole. Enamikul juhtudel tapab aga vingugaas inimese une pealt juba enne, kui leegid tema kehani ulatuvad. Samuti juhtub tuleõnnetusi sageli ka siis kui inimesed viibivad tööl ning neil ei ole aimugi, et kodus on puhkenud tulekahju.

Nest andur aitab Teil ohtu kiiresti avastada. Nest andur on informatiivne, jutmevaba ning töötab üle Wi-Fi võrgu.

Nest suitsu-ja vingugaasiandur tagab Teile meelerahu. Andur töötab nagu tavaline vingu-ja suitsuandur, kuid kõigele sellele lisaks ta mõtleb, räägib ja edastab häired mobiiltelefonile. Nest vajab oma töötamiseks vaid kodus olevat Wi-Fi võrku. Kui kodus on puhkenud tulekahju, siis süsteem lihtsalt mitte ei anna ainult helisignaali, vaid ka edastab teate koduomanikule ning tema lähedastele. Näiteks: Teie kodus on tekkinud elektrilühis, mille tagajärjel on süttinud elutuba, andur edastab Teile ja Teie lähedaste mobiiltelefonile koheselt teate.

Nest mõtleb enne kui räägib. Nest suitsu-ja vinguanduril on sõbralik inimese häält, mis annab sulle varajase hoiatuse. Nii saate näiteks kohe regeerida kõrbevale röstsaiale, mitte ei pea hiljem hakkama sedasama rösterit kustutama. Lapsed on koolist koju tulles unustanud midagi pliidile ning läinud õue. Nest edastab koheselt Teie telefonile teate  kõrbelõhnast köögis. Kui üks andur on läinud häiresse, siis kõik teised kodus olevad andurid ütlevad millises ruumis on tulekahju või vingugaasi häire. Nest app-i abil on võimalik andurit valehäirete korral vaigistada. Andur tuvastab nii vaikselt hõõguva kui ka kiirelt areneva ja suure leegiga põlengu.

Vingugaas on väga mürgine, kuid sa ei näe ega tunne selle lõhna. Sellepärast on Nest loonud kõige täpsemat tüüpi süsinikosiidi (ehk vingugaas CO) kaugseire algoritmi, mis tuvastab ka kõige väiksema koguse vingugaasi ümbritsevast õhus.

Nest valgustab. Andurit saab seadista nii, et pimedas anduri alt läbi jalutades valgustab andur teie teekonda. Tulekahju ajal põleb anduri tuli eredalt, et näeksite kodust ohutult väljuda.

Nest suitsu ja vinguandur testib ennast ise. Suitsuandurit peaks testima vähemalt kord kuus, paraku näitab statistika, et 9 inimest 10- st seda ei tee. Nest suitsu ja vingugaasiandur testib ennast ise ja seda ligi 400 korda ööpäevas. Anduri eluiga on 10 aastat.

Võimalik on tellida nii patareitoitel kui ka jutmetega versiooni.

Andur on arendatud ja disainitud Apple-i töötajate poolt.

 

Anduri hind alates: 199.90 EUR

Paigalda Nest suitsu-ja vinguandur endale juba täna! Anduri saad osta SIIT