Privaatsustingimused

Balti Tuleohutus OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:

Balti Tuleohutus OÜ tagab ostja andmete sh isikuandmete kaitsmise ja kasutamise e-poes suitsuandur.ee üldtingimustes ettenähtud korras. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja üldtingimustes sätestatust on Balti Tuleohutus OÜ-l ostja nõusolekuta õigus töödelda andmeid (sh isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poe kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või müügilepingu täitmise tagamiseks. 

Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus:

  • saata ostjale e- poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh teateid, mille saatmine on e- poe kasutajate turvalisuse huvides.
  • säilitada ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poes ostja tellimuste andmed.

 

Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad järgmised andmed: ostetud kaubad, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, riik, telefoninumber, e-posti aadress, tarnimise viis, sisestatud kommentaarid, kasutatud makseviis, Lepinguga nõustumine, uudiskirjaga nõustumine, toimingute teostamise aeg.

Balti Tuleohutu OÜ saadab ostjale suitsuandur.ee e-poe teenuste ja kaupadega seotud informatsiooni e-posti teel.

Ostjal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates Balti Tuleohutus OÜ-le vastavasisulise e- maili või edasiste otseturustuspakkumiste saamisest keeldumiseks järgides tema e- postile aadressile saadetud otseturustuspakkumises olevat juhist.

Balti Tuleohutus OÜ e-poes suitsuandur.ee kliendiks registreerunud ostjal on võimalus oma isikuandmeid näha ja muuta “Minu konto” lehel. Suitsuandur.ee e-poe kliendikonto kustutamiseks tuleb saata Balti Tuleohutu OÜ-le vastavasisuline e- mail.

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele: kullerfirma Venipak, Omniva (Eesti Post), Itella SmartPOST, DPD Eesti.

Meie partnerid, kes töötlevad ostja andmeid on järgmised: 

Nimi

Registrikood

Aadress

Telefon

E-post

Eesti Post AS

10328799

Pallasti 28, 10001 Tallinn

6616616

info@omniva.ee

DPD Eesti AS

10092256

Taevavärava tee 1, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa

6130012

dpd@dpd.ee

Itella Estonia OÜ

10891224

Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald

4354547

info@smartpost.ee

Venipak Eesti OÜ

12142751

Aasa tee 1, Loo, 74208, Jõelähtme vald

6414481

info@venipak.ee

 

Suitsuandur.ee veebilehte hooldab ja veatu toimimise eest vastutab Roller Äritarkvara OÜ kes on andmete töötleja, sealhulgas andmete hoidja.  

Suitsuandur.ee lehekülje külastajate andmeid töötlevad muuhulgas ka Facebook ja Google.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub Balti Tuleohutus OÜ-l ja kolmandatel isikutel ostja isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed meie andmebaasist.

Balti Tuleohutus OÜ e-pood suitsuandur.ee kasutab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Balti Tuleohutus OÜ e-poodi suitsuandur.ee kasutama asudes või kliendiks registreerides kinnitab ostja, et on käesolevate tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Balti Tuleohutus OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.

Privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste osas palume võtta meiega ühendust aadressil info@suitsuandur.ee

Autoriõigus- Kui pole märgitud teisiti, on kogu suitsuandur.ee veebilehe sisu autoriõiguste valdaja Balti Tuleohutus OÜ. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult Balti Tuleohutus OÜ loal. Igale koopiale peab olema lisatud suitsuandur.ee veebilehele viitav link.

 

Veebilehekülg www.suitsuandur.ee on turvatud SSL krüpteeringuga