picture picture picture picture

FireAngel Thermoptek Professional Suitsuandur 10a

Tootekood: S077-ST622
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 24,95 € 49,90 €
tk
 Lisa korvi

Professionaalne FireAngeli Thermoptek suitsuandur töötab uusima optilise kaugseire tehnoloogiaga, samuti ei pea enam muretsema patareide vahetamise pärast, sest patarei on 10 aastase kestvusega.

Selle anduri sensor tuvastab igasuguse põlengu, olgu selleks siis aeglaselt hõõguv või kiirelt põlev tulekolle. 

Andur vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele. Anduri sensor on Toast Proof mis vähendab valehäireid kuni 90% (toiduaurud, veeaurud, tolm ja putukad ei aja andurit nii lihtsalt häiresse). Suitsuanduril on suur toite ja häire kontrollnupp, lisaks on suitsuanduril vaigistusnupp, mida vajutades suitsuandur vaikib kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb suitsuandur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka suitsu, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui suits on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. Anduril on 10 aastane sisseehitatud patarei, enam ei ole vaja muretseda patareide vahetamise pärast. Anduri sensorite eluiga on kuni 10 aastat. 

Andur on varustatud sleep easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patarei, vajutades sel hetkel testnupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

FireAngel on Inglismaa juhtiv suitsuandurite tootja. UK päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

 

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja Eestis

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 14604
Garantii kuni 10 aastat
Mõõdud 130 x 34mm
Kaal 162g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
Patarei (vahetatav) Ei
Sisseehitatud aku Jah
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge