Veip Detektor ehk E-Sigareti tuvastamise andur

22.04.2024

Veipimine on plahvatuslikult tõusnud just õpilaste seas ja muutunud üha suuremaks probleemiks. Lapsi ja noori tõmbab e-sigareti magus maitse. Veipi kasutatakse kõikjal, olgu selleks kooli puhkeala, garderoob või WC.

EstAlert Veip Detektor on loodud "veipimisepideemia" vastu võitlemiseks koolides ja teistes haridusasutustes, tagamaks õpilaste keskendumisvõime säilimise, mitte selle hajumise e-sigaretis sisalduvate keemiliste ühendite tagajärjel.

Mis on EstAlert Veip DetektorVeip Detektor ehk e-sigareti andur on tõhus seade e-sigaretis sisaduvate keemiliste ühendite tuvastamiseks.  Andur näeb välja nagu tavaline suitsuandur, kuid tööpõhimõte on sootuks teine. Andur läheb häiresse, kui õhus toimuvad keemilised muutused.

Lisaks häirele edastab andur teavituse volitatud isikute nutitelefonile reaalajas.E-sigareti-tuvastamise-andur.jpg (138 KB)

Veipimisauru tuvastamiseks paigaldatakse andur lakke ja sinna ruumi, kus toimub tõenäoline e-sigareti suitsetamine (tualettruumid, garderoobid, puhkealad).

Lisaks veipimisaurule tuvastab andur õhust Nikotiini ja THC-d ehk kanepit.

Anduri sensor on väga tundlik ja reageerib kohe kui tuvastab õhust veipimisel tekkivaid keemilisi ühendeid.

Pakume täisteenust: Seadme paigaldus, koolitus ja hooldus.

Muudame koos Eesti koolid e-sigareti vabaks.

Lisainfo ja tellimine info@suitsuandur.ee