Tulekustutustekk Balti Tuleohutus 120x120

Tootekood: S0120
Kaubamärk: Balti Tuleohtus
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 8,99 € 14,90 €
tk
 Lisa korvi

Kvaliteetne Balti Tuleohutuse tulekustutustekk suurusega 120 x 120 sentimeetrit. Tuletekk on toodetud Euroopas.

Tulekustutusteki kasutamine: Tõmba kustutustekk kaitsekotist välja vastavatest aasadest kinni haarates. Raputa tekk lahti.Haara teki servadest nii, et see kaitseks ka käsi ja su enda nägu, lähene põlevale kohale hoides tekki enda ees ja sirgetel kätel. Hoidu leekide eest. Paigalda tekk rahulikult põlemiskoha peale ja jäta ta sinna kuniks oled veendunud, et tuli on kustunud, ära tõsta seda kohe ega kohenda, sest tulekoldesse hapniku pääsemisega lahvatab tuli uuesti põlema.Tuletekiga saab kustutada rasvapõlengut pannil, süttinud kodumasinaid (elektriseadme kustutamisel peab selle eelnevalt vooluvõrgust välja lülitama) või inimest, kellel on süttinud riided. 

Väiksem tekk sobib eelkõige köögis, pannil süttinud rasva kustutamiseks. Selleks tuleb pannil või potis põlev rasv katta tuletekiga, suruda see ettevaatlikult poti või panni servast alla ja siluda läbi tuleteki nõu servi. Tekk peab olema pingul, et takistada täiendava hapniku ligipääsu. Kindlasti tuleks pott kuumalt pliidilt eemale tõsta! 
Suurem tekk sobib ka näiteks televiisori või inimese kustutamiseks. Inimese kustutamisel peab isik pikali heitma, seejärel tuleb ta katta tulekustutustekiga ning põlevaid riideid läbi teki patsutada. 

Rasvapõlengu kustutamisel ei tohi mingil juhul kasutada vett! Tuletekki ei pesta, kuna masinpesu võib rikkuda selle riide struktuuri, mistõttu ei pruugi see enam kustutamisel tulekindel olla. 

*Pilt on illustreeriv. Lähtuvalt partiist võivad tuleteki ääred olla musta või punast värvi