picture picture picture picture

Vingugaasiandur FireAngel Long Life LCD ekraaniga CO9D

Tootekood: S070
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva

See professionaalne FireAngel 9D uudsel tehnoloogial töötav vingugaasiandur tuvastab vingugaasi (CO) taseme juba varases staadiumis, andur kuvab vingugaasi juba 10 ppm-ist (FireAngeli vingugaasiandurid on kõige tundlikuma, täpsema sensoriga, mis Euroopas täna müügil).

LCD ekraanilt on võimalik näha täpset vingugaasi taset anduri ümbruses.

Andur salvestab 4 nädala kõrgeima vingugaasi taseme, mida on hiljem kerge järelvaadata.

Sisse on ehitatud 7 aastase kestvusega patarei, enam ei pea muretsema patareide vahetamise pärast. 

Eelhoiatussüsteem registreerib madala taseme vingugaasi, juhul kui madala vingugaasi kontsentratsioon on püsiv ja ei haju ruumis, siis annab seade eelhoiatuse teavitamaks teid, et eluruumis on vingugaasi. Eelhoiatussüsteem on oluline isikutele, kelle organism on vingugaasile vastuvõtlikum. Näiteks kõige tundlikumad on vingumürgituse suhtes lapsed, hingamiselundite- ja vereringehaigusi põdevad inimesed ning eakad. Isegi väike kogus vingugaasi võib osutuda ülimalt ohtlikuks lootele.

Andur teeb endale automaatset diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt teada. Mugavus elemendina on anduril termomeeter, mis näitab ruumis olevat hetke temperatuuri*, lisaks on toite ja häire kontrollnupp. 

Andurit ei pea ilmtingimata paigaldama seinale, sest andur on disainitud nii, et selle võib asetada lauale või kapile.

FireAngeli vinguandur olgu teiega alati kaasas: minnes puhkusele pakkige oma andur samuti kaasa, sest vingugaas levib kõikjal! Komplektis on kruvid ja tüüblid anduri fikseerimiseks seinale. 

See vingugaasiandur tuvastab ka gaasi põlemisel tekkivat vingugaasi, näiteks kui teil on gaasiboiler, mis asub köögis, siis see andur on teile parim valik.

Vingugaasimürgituse CO oht on kõige suurem siis, kui kodus on mõni küttekolle või gaasiseade. Liiga varakult suletud küttekolde siiber tõstab mürgistuse ohtu. Vingugaas on lõhnatu, maitsetu, nähtamatu väga mürgine gaas. Vingugaas tekib erinevate kütuste mittetäielikul põlemisel nagu näiteks puit, maagaas, propaan, bensiin. Mürgistusnähtudeks on uimasus, peavalu, iiveldus, oksendamine, südame rütmihäired, rindkerevalu, kõhuvalu ja lõpuks surm.  

 

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsu-ja vingugaasiandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas, kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli andurit. 

 

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

 

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis.

 *temperatuuri kuvamise hälve võib olla +/- 1-3 kraadi, pildid on illustreeriva tähendusega.

VideoAnduri eluiga kuni 7 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 7 aastat
Mõõdud 125 x 72 x 40mm
Kaal 118g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
LCD ekraan Jah
Patarei (vahetatav) Ei
Pritsmekindel Ei
Sisseehitatud aku Jah
Sobib paigaldamiseks vannituppa Ei
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge