picture picture picture

Vingugaasiandur EstAlert LCD Ekraaniga

Tootekood: S057-10aEE
Kaubamärk: EstAlert
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 20,90 €
tk
 Lisa korvi

See EstAlert 10-aastase sensori elueaga on kvaliteetne vingugaasiandur, mis sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale. Sellel uuel mudelil kasutatakse uut sensorit, mis reageerib ohuolukorras kiiremini kui analoogse välimusega turul leiduvad vingugaasiandurid.

Vingugaasiandur töötab 3 x 1,5 V AA patarei toitel - patareid on anduri soetamisel kaasas (sisaldub hinnas). Vingugaasianduril on toite ja häire kontrollnupp. Kaasas ka kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks.

Anduri sensori eluiga on 10 aastat

Anduril on vaigistusfunktsioon - vajutades häire ajal vaigistusnuppu vaikib andur viieks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja vingugaasi tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 5 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka vingugaasi, hakkab andur uuesti häiresignaali andma ning kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. 

Garantii 3 aastat. 

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend!

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padja kõrgusele.

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 3 aastat
Mõõdud 120 x 87 x 40mm
Kaal 220g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
LCD ekraan Jah
Patarei (vahetatav) Jah sisaldub komplektis
Pritsmekindel Ei
Sisseehitatud aku Ei
Sobib paigaldamiseks vannituppa Ei
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge