picture picture picture picture picture picture

Vingugaasiandur FireAngel Generatsioon II FA3313-EE

Tootekood: S0203-FA3313EE
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 19,90 € 29,90 €
tk
 Lisa korvi

See FireAngeli II Generatsiooni vingugaasiandur on varustatud kõige uuema ja intelligentsema CO tuvastuse tehnoloogiaga, mis suudab tuvastada ohtliku koguse vingugaasi kiiremini kui teised turul leiduvad vingugaasiandurid. 

  1. Täiustatud elektrokeemilise sensoriga vingugaasiandur tuvastab teie kodus vingugaasi (CO) ohtliku taseme kiirelt ja annab teile selge ja valju helisignaaliga sellest märku.
  2. Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks.
  3. Lihtne paigaldada (tänu võimsale sensorile võib asetada lauale või kapinurgale).
  4. Sleep Easy - tühjeneva patarei teavituse saab 8 tundi edasi lükata.
  5. Andur töötab 2 X AA tüüpi patareiga (komplektis kaasas). Patareide eluiga 1 aasta.

Täiustatud elektrokeemiline CO sensor vastab oma tehnoloogialt standardite kõige kõrgemale tasemele. Uus intelligentne sensor suudab tuvastada kiirelt ohtlikuks muutuva vingugaasi.

Vaigistusfunktsioon häire tühistamiseks - Vajutades häire ajal vingugaasianduril olevat test-nuppu vaikib andur viieks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja ohtu tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 5 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka vingugaasi, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole. NB! Funktsiooni saab kasutad vaid siis kui tuvastud vingugaasi kogus on alla 150 ppm-i)

Lihtne paigaldada - FireAngeli vingugaasiandurid  on disanitud nii, et võite anduri asetada ka lauale või kapinurgale. Maksimaalse kaitse saamiseks soovitame anduri paigaldada seinale või lakke, ohuallikast 1-3 m kaugusele. Kruvid/tüüblid EI ole seadmega kaasas.

Andur on varustatud Sleep Easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab aasta möödudes tühjaks, pahatihti juhtub see just öösel, ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patarei. Vajutades sel hetkel test-nupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunniks ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

Andur teeb endale ise pidevalt diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt teada.

FireAngel on Euroopa juhtiv kvaliteetsete suitsuandurite tootja. FireAngel on ainus ettevõtte Euroopas kes on spetsialiseerunud vaid suitsu-ja vingugaasiandurite tootmisele. FireAngel omab üle 80 innovaatilise patendi. Ainuüksi Inglismaal on kasutusel 50 miljonit FireAngeli suitsuandurit. 

Inglismaa päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja ja hoolduspartner Eestis.

 

 

 

Video



Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 5 aastat
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Ei
Patarei (vahetatav) Jah sisaldub komplektis
Pritsmekindel Ei
Sisseehitatud aku Ei
Sobib paigaldamiseks vannituppa Ei
Test nupp Jah
Ühildub nutitelefoniga Ei
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge