picture

Vingugaasiandur Honeywell Home 10a - Sobib vannituppa

Tootekood: S094
Kaubamärk: Honeywell
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 Tööpäeva
Hind: 59,90 € 79,90 €
tk
 Lisa korvi

NB! Vanad Honeywell mudelid XC70 ja XC100D on meil läbi müüdud!


 

Müügil UUS mudel Honeywell Home

Kui sinu kodus asub gaasi-veesoojendi vannitoas, siis on see 10 aastase kestvusega andur mõeldud just sulle. Ainsad vingugaasiandurid Euroopas mis taluvad niiskust ja veeauru on Honeywell vingugaasiandurid.

Vingugaas (süsinikoksiid) on enamiku tulesurmade tegelikuks põhjuseks.  See UUS Honeywell Home vingugaasiandur on mõeldud kasutamiseks kodudes kus vingugaas (CO) võib põhjustada mürgitust. Andurile on sisse ehitatud aku mis kestab terve anduri eluea ehk 10 aastat, ei pea muretsema patareide vahetamise pärast. Anduri helitugevus on 90 db, andurit testides tuleks seista vähemalt ühe meetri kaugusel, et mitte kahjustada oma kuulmist.

Andur tuvastab gaasiboileri põlemisjääkidest vingugaasi! Kui andur läheb häiresse ilmub anduri peale punane tekst "Alarm". Kaasas on kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend! 

Andur on IP44 kindlusega! NB! Tuleb siiski jälgida, et seade ei puutuks kokku otseselt veega (andur pole veekindel), mistõttu ei tohi seadet paigaldada otseste veepiiskade lähedusse. Andur sobib kasutamiseks ka vannitoas (Anduri tohib paigaldada vannitoas ainult tsooni nr 3) 

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padjakõrgusele. Anduri sensori eluiga on kuni 10 aastat.

NB! vingugaasiandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi!

Anduri eluiga kuni 10 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 10 aastat
Mõõdud 100 x 72 x 36mm
Kaal 133g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
LCD ekraan Ei
Patarei (vahetatav) Ei
Pritsmekindel Jah / IP 44
Sisseehitatud aku Jah
Sobib paigaldamiseks vannituppa Jah
Tagavarapatarei (AKU) Ei
Test nupp Jah
Ühildub nutitelefoniga Ei
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge