Vingugaasiandur Honeywell XC70 Alarm Scan - Sobib ka Vannituppa

Tootekood: S092-1
Kaubamärk: Honeywell
Ühik: tk
Tarneaeg: Läbi müüdud

Toode on läbi müüdud! Uus 2022 aasta Honeywell vingugaasiandur on leitav SIIT

Kui sinu kodus asub gaasi-veesoojendi vannitoas, siis on see andur mõeldud just sulle. Ainsad vingugaasiandurid Euroopas mis taluvad niiskust ja veeauru on Honeywell vingugaasiandurid.

Vingugaas (süsinikoksiid) on enamiku tulesurmade tegelikuks põhjuseks.   UUS Honeywell XC70 X-seeria vingugaasiandur on mõeldud kasutamiseks kodudes kus vingugaas (CO) võib põhjustada mürgitust. Andur on varustatud Alarm Scan funktsiooniga, selle abil saate anduri ühenda oma nutitelefoniga. Alarm Scan appist on võimalik näha anduri eluiga, olnud häireid ja palju muud. Anduri võib asetada lauale või kinnitada seinale. Andurile on sisse ehitatud aku mis kestab terve anduri eluea ehk 7 aastat, ei pea muretsema patareide vahetamise pärast. Anduri helitugevus on 90 db, andurit testides tuleks seista vähemalt ühe meetri kaugusel, et mitte kahjustada oma kuulmist.  

Andur tuvastab gaasiboileri põlemisjääkidest vingugaasi! Kaasas on kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend! 

Andur on IP44 kindlusega! NB! Tuleb siiski jälgida, et seade ei puutuks kokku otseselt veega (andur pole veekindel), mistõttu ei tohi seadet paigaldada otseste veepiiskade lähedusse. Andur sobib kasutamiseks ka vannitoas. (Anduri tohib paigaldada vannitoas ainult tsooni nr 3)

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padjakõrgusele. Anduri sensori eluiga on 7 aastat. Andur on tootetud Itaalias.

NB! vingugaasiandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi!

Anduri eluiga kuni 7 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 7 aastat
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
LCD ekraan Ei
Patarei (vahetatav) Ei
Pritsmekindel Jah / IP 44
Sisseehitatud aku Jah
Sobib paigaldamiseks vannituppa Jah
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge