picture

Vingugaasiandur FireAngel CO9B NEUT

Tootekood: S060
Kaubamärk: FireAngel
Ühik: tk
Tarneaeg: Toode on läbi müüdud

TOODE ON LÄBI MÜÜDUD! UUS FIREANGELI MUDEL ON MÜÜGIL SIIN

Vingugaas (süsinikoksiid) on enamiku tulesurmade tegelikuks põhjuseks. FireAngeli uudsel tehnoloogial töötav vingugaasiandur tuvastab vingugaasi (CO) taseme juba varases staadiumis. Andur teeb endale automaatset diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest koheselt helisignaaliga teada. Anduril on toite ja häire kontrollnupp. Andur töötab 2xAA tüüpi patareiga (sisaldub komplektis). Andurit ei pea ilmtingimata paigaldama seinale, sest andur on disainitud nii, et selle võib asetada lauale või kapile. FireAngeli vinguandur olgu teiega alati kaasas: minnes puhkusele pakkige oma andur samuti kaasa, sest vingugaas levib kõikjal! Komplektis on kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. 

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend! FireAngel on Inglismaa juhtiv vingugaasiandurite tootja. Andur on välja töötatud koos Taani teadlastega ning võitnud oma kõrge kvaliteedi tõttu hulgaliselt auhindu üle kogu maailma. 80% inimestest on Inglismaal enda koju paigaldanud just FireAngeli vinguanduri seda eelkõige andurite kõrge kvaliteedi pärast. (Allikas UK päästeamet)

Erinevalt suitsuandurist tuleb vingugaasiandur kinnitada ruumi seinale. Andurit paigaldades tuleb järgida tootja kasutusjuhendit. Kogenud spetsialistid soovitavad paigaldada anduri n-ö hingamiskõrgusele ehk elutoas tasemele, kus on inimese nägu diivanil istudes, magamistoas umbes padjakõrgusele. Anduri sensori eluiga on 7 aastat.

UK päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.

Balti Tuleohutus OÜ on FireAngeli ametlik esindaja Eestis

 

 

Anduri eluiga kuni 7 aastat
EN Standard 50291
Garantii kuni 7 aastat
Mõõdud 109 x 67 x 38mm
Kaal 125g
Kasutusjuhend (Eesti) Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah sisaldub komplektis
LCD ekraan Ei
Patarei (vahetatav) Jah sisaldub komplektis
Pritsmekindel Ei
Sisseehitatud aku Ei
Sobib paigaldamiseks vannituppa Ei
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Värvus Valge